Proclis

Proclis

Firmamız, doğanın bize sunduğu saf ve temiz bitkilerden elde edilen ürünleri sizlere sunmaktadır. Sizlerin sağlığı ve memnuniyeti önceliğimizdir. Bu amaç doğrultusunda yeni ürünleri sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz…

Neden Biz

Organik
Sağlıklı

Uçucu yağlar, bitkilerin kabuk, yaprak, meyve, çiçek, tohum, sap, kök gibi farklı bölümlerinden elde edilen, ruh, beden, zihin dengemizi sağlamaya yardımcı, 6000 yıllık bir geçmişe sahip olan olan aromaterapide kullanılan temel hammaddelerdendir.

Her bitkinin farklı şifalı yönü olduğu için faydaları da farklıdır. Aromatik yağlar bedenimize iyi gelmesinin yanında ruhumuza ve zihnimize de iyi gelir.

Uçucu Yağlar hem çok kuvvetli hem de çok değerli oldukları için kullanılırken doğru doz çok önemlidir. Cildimize doğrudan sürülmeye uygun değildirler. Lavanta ve Tea Tree ( Çay Ağacı) gibi birkaç istisna dışında bu güçlü içerikler, vücudumuza doğrudan uygulandığında tahrişe sebep olabilirler. Sabit Yağlarla doğru damla sayısı ile karıştırılıp cilde uygulanabilirler. Uçucu Yağlar doktor tavsiyesi olmadan asla ağza alınmamalıdırlar.  

Ürünlerimiz

Çam Terabentin

Çay Ağacı

Çörekotu

Greyfurt

Kekik

Lavanta

Limon

Limonotu

Nane

Nioli

Palmarosa

Sedir Ağacı