GobyPet

GobyPet

Firmamız, kedi ve köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesine odaklanan bir hayvan mama ürünleri şirketidir. Evcil hayvanlarınızın sağlığı ve refahı bizim önceliğimizdir ve bu nedenle en kaliteli ve besleyici ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

Tüm ürünlerimiz, en taze ve doğal malzemelerden özenle seçilerek üretilir. Yüksek kalite standartlarımızı sürdürmek için sürekli olarak araştırma, geliştirme ve inovasyon çalışmaları yapmaktayız

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Doğal Ürün
Katkısız Ürün

Mezbahalardan taze ve bozulmadan aldığımız hayvansal kesimhane ürünlerini hammadde olarak  yüksek teknoloji  ve yüksek hijyenik  şartlarda  -15 derece soğuk havalarda depolayıp,temizleyip ,işlemlerden geçirerek, hava fırınlarında kurutarak  , ısıl işlem şartlarına uyarak , yarı mamul haline getirip ,en son müşterilerimiz tarafından  istenilen ebatlarda keserek ve uygun formlara getirip, paketleyerek son tüketicinin kullanımına hazır şekle getiriyoruz.

Ürünler gerekli denetimler yapıldıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı yem şube birimine gerekli numuneler gönderilerek geçerlilik raporu alındıktan sonra ihracata hazır hale getirilip veteriner hekimimiz tarafından son kontroller yapılarak ihracat gerçekleştirilir.

Her bir ürünümüz tek içeriktir, başka hiçbir ürün, içerik ilave edilmemektedir.

Ürünlerimiz tamamen doğal olup, hiçbir katkı maddesi içermemektedir.